Springen Sie zur Hauptnavigation

Springen Sie zum Hauptinhalt

Sie befinden sich hier: XERVON Slovensko > Spoločnosť > O násNebennavigationLogo

BildleisteSpoločnosť XERVON dennodenne preukazuje svoje kompetencie – a rozvíja sa ďalej spoločne so svojím zákazníkom

HauptnavigationHauptinhaltKoordinovaný servis z jednej ruky

Portfólio služieb našej podnikateľskej skupiny zahŕňa rôzne oblasti úloh – od stavby lešení na základných dielach, izolácie, techniky povrchových krytín a montáže potrubí cez kompletnú údržbu, manažment shutdown a infraštruktúrne služby až po údržbu na stavbe. Ťažisko na Slovensku sú momentálne naše služby poskytované v oblasti stavby lešení a izolácie. Na základe našej medzinárodnej siete vám môžeme ponúknuť podľa potreby samozrejme aj ostatné služby.

Na Slovensku má spoločnosť XERVON dve pracoviská: v Bratislave a Trnave. Spolupracovali sme pri výstavbe paro-plynového cyklu Malženice, kde i naďalej  poskytujeme naše služby. Taktiež poskytujeme naše služby v jadrovej elektrárni Jaslovské Bohunice a Mochovce, na dostavbe 3.-4. bloku.

Rozmanitosť servisu s mnohými výhodami

S naším mimoriadne širokým portfóliom výrobkov môžeme ponúkať cez jednotlivé remeslá komplexné riešenia, ktoré majú výrazné výhody pre zákazníka. Na prvom mieste ide o minimalizáciu rozhraní. Zaručuje presné riadenie a perfektný plynulý priebeh všetkých procesov. Pre našich zákazníkov to znamená: vyššia kvalita, vyššia efektivita a výrazná úspora času – prednosti, ktoré sú neprekonateľné predovšetkým pri komplexných zámeroch a krátkych časových plánoch.

Získajte viac informácií o > skupine XERVONFußzeile und CopyrightXERVON GmbH Organizačná zložka // A company of the REMONDIS-Group
© 2019 REMONDIS SE & Co. KG