XERVON znamená profesionálne vykonanie všetkých priemyselných služieb. Základom toho je neustály rozvoj a následné použitie technických noviniek

XERVON – Váš odborník v oblasti priemyselných riešení

Spoločnosť XERVON so sídlom v Nemeckom Kolíne patrí medzi najväčších medzinárodných poskytovateľov služieb v spracujúcom priemysle. Spoločnosti patriace do XERVON sú pevne etablované na trhu pre poskytovanie technických priemyselných služieb na výstavbu a údržbu najrôznejších priemyselných zariadení a stavebných projektov.

Spoločnosť XERVON ako súčasť skupiny REMONDIS Maintenance & Services tvorí spolu so skupinou BUCHEN a ich dcérskymi a sesterskými spoločnosťami špecializovanú divíziu pre poskytovanie priemyselných služieb skupiny REMONDIS.

 • O nás

  • Na Slovensku ponúka spoločnosť XERVON individuálne zákaznícke a kompletné riešenia v oblasti stavby lešení a priemyselnej izolácie. Nezáleží na tom, aký komplexný je váš projekt, u nás si úlohu prevezmú skúsení špecialisti, ktorí vám každý deň dokážu svoje kompetencie.
   viac


  Skupina podnikov

  • Spoločnosť XERVON je súčasťou REMONDIS, ktorá s 38 000 zamestnancami na celom svete patrí medzi piatich najväčších súkromných poskytovateľov služieb v oblasti vodného hospodárstva a recyklovania. Výhody služieb skupiny REMONDIS má na celom svete už viac než 30 miliónov občanov a tisíce verejných objednávateľov a spoločností.
   viac

XERVON GmbH Organizačná zložka // A company of the REMONDIS Group
TirážUpozornenia o ochrane osobných údajovCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platia naše Upozornenia k ochrane osobných údajov


 • Brožúry a certifikáty

  Všetky odvetvia sú v celej Európe certifikované v potrebnom rozsahu pre riadenie kvality a bezpečnosti.
  viac


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG