Spoločnosť XERVON je kompetentným partnerom pre svojich zákazníkov aj pri mimoriadnych projektoch ako je zaizolovanie cisternových vagónov

Priemyselná izolácia

 • Spoločnosť XERVON znamená kvalitné izolácie v najrôznejších odvetviach. Okrem štandardizovaných materiálov a postupov používame aj riešenia ušité na mieru. Vďaka systémom, ktoré sú nezávislé od výrobcu, a racionálnym zhotovovacím technikám garantujeme svojim zákazníkom izolácie, ktoré sú presne šité na mieru ich špecifickým požiadavkám. Komponenty, ktoré sa nedajú vyrobiť na mieste, sa zhotovia vo vlastných špecializovaných dielňach.

Udržateľné riešenia pre všetky druhy projektov

Okrem bezpečnej a hospodárnej prevádzky poskytujú priemyselné izolácie od spoločnosti XERVON aj preukázateľné výhody čo sa týka udržateľnosti. Vyznačuje sa to predovšetkým potenciálom v úspore energie, kde naše izolácie vďaka zníženej spotrebe predstavujú zmenu v podobe lepšej ochrany klímy a zdrojov.

Izolačné práce môžete zrealizovať počas projektových prác, pri pravidelnej údržbe alebo aj počas dokončovania. Všetky služby od poradenstva a inžinieringu cez logistiku až po odbornú montáž poskytujeme z jedného zdroja. Vždy pri tom kladieme dôraz na dodatočný úžitok izolačných riešení tak, že ich napr. dizajnujeme na čo najväčšiu úsporu miesta, aby vydržali extrémne zaťaženia a aby sa dali ľahko zdemontovať.

Naša paleta služieb

 • Tepelná izolácia: minerálne izolačné materiály, ochranné opláštenia, izolačné matrace, špeciálne produkty pre vysokotepelnú izoláciu (silikátové vlákna, Microtherm) atď.
 • Izolácia proti chladu: materiály z PUR izolačnej peny, polyuretánu, polystyrolu, penového skla, vinylkaučuku
 • Zvuková izolácia: zníženie akustickej hladiny, kombinované systémy na utlmenie tepla/hluku a individuálne riešenia
 • Sprievodný ohrev potrubí
XERVON GmbH Organizačná zložka // A company of the REMONDIS Group
TirážUpozornenia o ochrane osobných údajovCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platia naše Upozornenia k ochrane osobných údajov


 • Brožúry a certifikáty

  Všetky odvetvia sú v celej Európe certifikované v potrebnom rozsahu pre riadenie kvality a bezpečnosti.
  viac


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG