V záujme ďalšej optimalizácie vysokých bezpečnostných noriem vyvinula spoločnosť XERVON pre svojich zamestnancov špeciálne školiace programy

QHSE – Bezpečne to správne riešenie

Bezpečnosť u spoločnosti XERVON začína vo vlastnej firme. Aktívne presadzujeme naše vysoké nároky v oblasti kvality, zdravia, bezpečnosti práce a ochrany životného prostredia. Preto sme si sami ustanovili vlastnú prísnu normu o kvalite a bezpečnosti, ktorú neustále kontrolujeme a vylepšujeme. Okrem toho prostredníctvom veľkého počtu odborníkov a integrovanej palety služieb ponúkame svojim zákazníkom v oblasti QHSE hospodárne a bezpečné alternatívy pre vlastný QHSE manažment.

 • QHSE v spoločnosti XERVON

  • XERVON znamená vysokú úroveň bezpečnosti a služieb. Dôkazom toho je veľké množstvo certifikátov našej spoločnosti a najrôznejšie atestácie a osvedčenia, ktoré má náš odborný personál. Prísne normy QSHE máme ustanovené aj v oblasti riadenia subdodávateľov. XERVON preto spolupracuje výlučne s partnerskými firmami, ktoré sú certifikované a majú povolenie podľa našich interných predpisov.
   viac


  QHSE pre zákazníkov

  • Starostlivosť vo všetkých aspektoch QHSE tvorí pevnú súčasť nášho spôsobu práce, a to od plánovania projektu až po jeho realizáciu. Našu dlhoročnú expertízu v tejto oblasti radi odovzdávame priamo ďalej. XERVON so svojimi kompetentnými odborníkmi pomáha spoločnostiam zo všetkých odvetví pri QHSE manažmente. Pre zákazníkov predstavujú tieto služby bezpečnú a ekonomickú alternatívu alebo zmysluplné doplnenie k ich vlastným špecialistom.
   viac

XERVON GmbH Organizačná zložka // A company of the REMONDIS Group
TirážUpozornenia o ochrane osobných údajovCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platia naše Upozornenia k ochrane osobných údajov


 • Brožúry a certifikáty

  Všetky odvetvia sú v celej Európe certifikované v potrebnom rozsahu pre riadenie kvality a bezpečnosti.
  viac


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG