Fundované odborné znalosti, povedomie o kvalite a absolútna spoľahlivosť robia zo spoločnosti XERVON erudovaného poskytovateľa riešení pre špecifické požiadavky v danom odvetví

Ďalšie zapojenie pre špeciálne odvetvia

Spoločnosti XERVON sa od začiatku sústredili na určité hlavné oblasti. Mali na to dobrý dôvod. Vďaka kompetenciám v odvetviach, ktoré sme získali, intenzívne poznáme špecifické potreby jednotlivých priemyselných partnerov. Priebehy procesov našich zákazníkov poznáme už roky. Dokážeme tak ponúknuť riešenia s pridanou hodnotou nastavené pre budúcnosť, ktoré cielene zvyšujú efektivitu a bezpečnosť.

 • Chémia a petrochémia

  • Spoločnosť XERVON sa etablovala ako spoľahlivý partner v odvetviach chémia a petrochémia. S našimi dlhoročnými skúsenosťami a fundovanými znalosťami sme vám k dispozícii pri všetkých otázkach o údržbe chemických a petrochemických prevádzok. Okrem maximálnej disponibility zariadení a zachovania kapitálu je v popredí vždy bezpečnosť ľudí a životného prostredia.


  Energia

  • Energetika je a ostane jedno z najväčších odvetví budúcnosti. Zámerom všetkých hráčov na trhu je optimálna výroba energie s vyrovnanými vzťahmi medzi hospodárnosťou, bezpečnosťou zásobovania a kompatibility s životným prostredím. Spoločnosť XERVON podporuje tieto dôležité kritériá so službami pre odvetvia ako sú stavba lešení a priemyselná izolácia.


  Ďalšie odvetvia

  • Počas našich dlhoročných skúseností XERVON naplánoval a úspešne zrealizoval nespočetné množstvo projektov. Nezáleží, či šlo o náročné projekty stavby lešení v stavebníctve alebo o zalešenenie vysokej pece v oceliarskom priemysle – spoločným menovateľom vo všetkých odvetviach bolo to, že sme svojim zákazníkom ponúkli riešenia, ktoré sa od vývoja po realizáciu vyznačovali vysokou kompetenciou a inovačnou silou.


  Pripravení na novinky

  Naše znalosti získané na medzinárodnej pôde radi prenesieme aj do iných odvetví a vypracujeme vám osobnú ponuku na stavbu lešení a/alebo izolačné práce, no zároveň aj pre jedno z našich iných remesiel

XERVON GmbH Organizačná zložka // A company of the REMONDIS Group
TirážUpozornenia o ochrane osobných údajovCorporate ComplianceSkupina REMONDIS


 • Napište nám

  Platia naše Upozornenia k ochrane osobných údajov


 • Brožúry a certifikáty

  Všetky odvetvia sú v celej Európe certifikované v potrebnom rozsahu pre riadenie kvality a bezpečnosti.
  viac


 • Kontakt

  XERVON GmbH
  An der Heide 1
  03130 Spremberg
  Germany
  T +49 3564 329000
  F +49 3564 3290030
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG